Jak wydłużyć stosunek seksualny?

Masz problem z zaspokojeniem swojej partnerki? Często już podczas gry wstępnej dochodzi do erekcji i przedwczesnego wytrysku? Nie chcesz dłużej rozczarowywać swojej kobiety i masz dosyć unikania zbliżeń? Nie martw się! Nie jesteś sam. Niestety coraz większa liczba mężczyzn zmaga się z zaburzeniami erekcji, co negatywnie wpływa na ich psychikę oraz relacje w związku. Możesz jednak zmienić kilka aspektów swojego życia oraz wprowadzić nasze metody, aby wydłużyć stosunek seksualny.

  1. Szczera rozmowa z partnerką

Zamiast unikać współżycia, zostawać po godzinach w pracy, czy wymyślać przeróżne powody braku ochoty na seks, lepiej jest po prostu porozmawiać szczerze ze swoją partnerką i wyjaśnić powód naszego – zapewne niezrozumiałego dla niej – zachowania. Zaburzenia erekcji często są przyczyną konfliktów w związku, a nawet rozstań, ale pamiętajmy, że dzieje się tak właśnie ze względu na brak komunikacji pomiędzy partnerami. W każdej chorobie potrzebujesz wsparcia więc porozmawiaj ze swoją kobietą.

  1. Udaj się do lekarza – seksuologa

Jeśli nie masz obaw – jak większość mężczyzn – to powinieneś zwrócić się o pomoc do seksuologa, który dokładnie oceni skalę oraz przyczynę problemu i przepisze odpowiednią terapię, czy to w postaci leków, czy też spotkań z psychologiem (jeśli problem leży po tej stronie). Wizyta u lekarza jest konieczna w szczególności, gdy zaburzenia z erekcją występują regularnie i trwają już od dłuższego czasu.

  1. Stosowanie odpowiednich preparatów

Można również zdecydować się na użycie preparatów na własną rękę, które są dostępne bez recepty m.in. specjalne kremy znieczulające, czy tabletki na potencję. Trzeba jednak tutaj uważać i podczas wyboru kierować się przede wszystkim składem produktu oraz opiniami innych mężczyzn. Produkt powinien być bezpieczny i działać na organizm oraz sprawność seksualną w sposób naturalny – w końcu ma pomóc, a nie jeszcze bardziej zaszkodzić!

  1. Stosuj odpowiednie ćwiczenia masturbacyjne

Kolejny sposób, aby wyeliminować problem przedwczesnego wytrysku to stosowanie odpowiednich ćwiczeń. Ruchy w trakcie masturbacji powinny być bardzo powolne i delikatne – w momencie, gdy narasta podniecenie i czujemy, że zbliżamy się do końca należy zaprzestać i poczekać aż podniecenie opadnie. Następnie znowu wykonujemy powolne i delikatne ruchy. Inna metoda to częste współżycie – jak wynika z badań, im częstsze kontakty seksualne, tym dłuższe stosunki.

  1. Zmiana stylu życia

Nie dziw się, że nie dajesz rady w łóżku jeśli nie dbasz o siebie i swoją kondycję – przede wszystkim postaw na regularną aktywność oraz zmiany w codziennej diecie. Do tego ogranicz lub najlepiej odstaw całkowicie używki! Zobaczysz jak szybko poprawi się Twoja sprawność seksualnaJ

3 thoughts on “Jak wydłużyć stosunek seksualny?

  1. trzeba pracować nad swoim współżyciem 🙂 przez kilka lat miałem problemy z wczesnym wytryskiem, ale udało mi się poprawić jakość mojego życia seksualnego poprzez stosunek przerywany, dzięki czemu z czasem stał się on coraz dłuższy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *